Drobečková navigace

Úvod > Akce.cz

Akce.cz


Strašidla s životopisem

Místo
Tyršovo nábřeží 801, 76001 Zlín
Datum konání

1. fáze: vyrábějte jednotlivě nebo ve skupině strašidla +30 cm a sestavte jejich životopis (kde se narodila, co umí, čím jsou zvlášní). Strašidla do 20. října noste na budovu DDM Astra na Tyršovo nábřeží. 2. fáze: jakmile se strašidla zabydlí a najdou si svůj temný kout ve Strašidelné vile, budou v průběhu měsíce listopadu probíhat na Tyršově nábřeží organizované prohlídky. Na prohlídku je nutné se předem objednat. Vhodné pro družinky, mateřské školy nebo i návštěvníky z řad veřejnosti.

Více

Vánoční koledování s jarmarkem

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Advent znamená dobu příprav a těšení na Vánoce. V naší škole se příjemně naladíte voňavým punčem, sladkým cukrovím, potěšíte dětským zpěvem a tancem, nakoupíte drobné dárky a dekorace a inspirujete se výrobky našich žáků. koná se v přední budouvě školy. Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici

Více

Město Hranice zve všechny lidi dobré vůle na tradiční VÁNOČNÍ TRHY!

Město Hranice zve všechny lidi dobré vůle na tradiční VÁNOČNÍ TRHY, které budou probíhat na Masarykově náměstí od 1. do 16. prosince 2017 vždy od 17:00 hodin. Vánoční trhy budou zahájeny 1. prosince 2017 slavnostním rozsvícením vánočního stromu a vystoupením Leony Machálkové, stočlenného sboru Cantabile a koncertem skupiny Neřež. V sobotu 2. prosince budou následovat Taneční Vánoce s vystoupením Olomouckého Dixieland Jazz Bandu, tanečních skupin a stepu. Neděle 3. prosince od 18:30 bude v Galerii Synagoga Adventní zastavení s literaturou a hudbou s uměleckým přednesem Josefa Somra a cembalisty Jaroslava Tůmy. V pátek 8. prosince přilákají převážně nejmenší Pohádkové Vánoce, na kterých vystoupí Jů a Hele, pohádka s obřími loutkami s názvem Drak, Jiří a věž, procházet budou andělé na chůdách a po setmění rozzáří náměstí ohňová show. Veselé Vánoce navodí v sobotu 9. prosince pásmo s vánoční tématikou soubor Rozmarýnek, netradiční koncert houslového virtuosa Jiřího Erlebacha a úspěšné mažoretkové skupiny s vystoupením ve vánočním duchu. O původu židovského svátku chanuka se dovíte v Židovských Vánocích, které se uskuteční ve středu 13. prosince v Galerii Synagoga od 18:30 hodin, zajímavým povídáním, ochutnávkou židovských jídel a programem pro děti. Dalším programem na náměstí budou Lidové Vánoce 15. prosince, na kterých vystoupí zpěvák a kytarista Radim Černý, Tomáš Kočko a Orchestr a také folklórní soubor při ZŠ Drahotuše. Na Moravských Vánocích 16. prosince zazní cimbálová muzika Bača, Moravská veselka a vystoupí Černotínský taneční sbor. Mimo hlavní programy budou pod stromem živá hudební v podání různých interpretů, stánky s vánočním zbožím, punči, svařáky a dalšími pochoutkami a další doprovodné programy. Nebude chybět dřevěný betlém, zvonička pro štěstí, vánoční stromky v podloubí a spousta zábavy při setkávání s přáteli třeba u dobrého punče.

Více

Vánoční jarmark v mateřské škole

Místo
Zámecké náměstí 83, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Děti i paní učitelky ze Zámecké mateřské školky se těší na všechny, kdo si s nimi chtějí užít předvánoční atmosféru. Bude připraven prodej vánočních ozdob, dárků a dekorací, adventních věnců a vazeb na vánoční stůl. Můžete se zúčastnit charitativního prodeje vánoční hvězdy pro dětské onkologické oddělené FN v Olomouci, dát si voňavé vánoční pití, nebo u vánočního ohně. Těšíme se na vás.Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.

Více

Valašský Mikulášský jarmek

Tradiční, nostalgická jízda s mikulášskou družinou na vyhlášený Jarmek ve Valašských Kloboukách. Ve vlaku nadílka pro děti.

Více

Svatý Mikuláš a rozsvícení vánočního stromu

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Bystřičtí Mikuláši, andílci, čerti a všechny ostatní hodné děti přijďte na Zámecké náměstí. Přijede k nám svatý Mikuláš, nadělí dárečky, převezme vaše vánoční přání a na závěr rozsvítí vánoční strom. Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.

Více

Zlín Design Market 2017

Místo
nám. T. G. Masaryka, Zlín
Datum konání

Již počtvrté pořádá Zlínský zámek prodejní přehlídku mladého designu Zlín Design Market. Letos se koná o druhém adventním víkendu a stejně jako v předchozích letech nabízí designérům možnost ukázat svá originální díla a nabídnout je k prodeji. Pro návštěvníky je to příležitost k nákupu nevšedních kousků z oblasti módy, šperků, bytových doplňků či grafiky a třeba tak pořídit jedinečné vánoční dárky. „Cílem projektu je propojovat všechny generace a vzájemně sdílet novinky ze světa designu,“ uvedla za organizátory Miroslava Kupčíková. Základem je prodejní přehlídka autorských designových děl, na kterou navážou i oblíbené kreativní workshopy. Během nich mají návštěvníci možnost zapojit se do tvůrčí činnosti. K vidění bude i na výstava tvorby skláře a sochaře Petra Stanického a interaktivní výstava Orbis Pictus Play. Čtvrtý ročník Zlín Design Marketu bude mít otevřeno v sobotu 9. prosince od 10 do 20 hodin a v neděli 10. prosince od 10 do 16 hodin. Vstup je zdarma. V minulém roce se Zlín Design Marketu zúčastnilo na šest desítek vystavovatelů z řad českých, slovenských i jiných zahraničních designérů. Dvoudenní akci navštěvuje každoročně více než 4000 lidí. Projekt vznikl jako platforma pro sdílení designových novinek díky obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek, která ve spolupráci se Statutárním městem Zlín usiluje o znovuoživení zámku a zpřístupnění jeho prostor veřejnosti.

Více

Předvánoční akademie

Místo
8. května 382, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Bystřické děti a dorostenci Vám předvedou vánočně laděná vystoupení, která můžete odměnit zaslouženým potleskem. Přijďte je podpořit svou účastí. Těšíme se na vás!

Více

Zpívání u vánočního stromu a Pouštění skořápkových lodiček

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání

Vánoční svátky v Bystřici začínají sousedským setkáním u stromečku na náměstí. Společně si zazpíváme koledy, bude nás hřát ohnivá vatra a zevnitř punč, grog nebo horký čaj. Vyrobte lodičku se svíčkou, aby hořela min. 5 min. Společně je vypustíme do náhonu na náměstí Lodičky zmizí na 4 min. v tunelu pod poštou a pak budou proplouvat parkem Délka celé plavby cca 20 min. Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.

Více

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

Akce v okolí

Zasedání ZO 2017

jsou plánována na  22.11., 13.12.

Služby Czech Pointu

Pondělí, středa
8:00-11:30 h 12:30-16:30 h
Úterý
8:00-11:30 h 12:30-14:30 h

CzechPoint
cp_logo_3D_nahled.jpg

Mikroregion Moštěnka

www.mostenka.cz

Kraj pod Hostýnem ožívá

http://hostynsko.cz/

MAS Partnerství Moštěnka

http://www.mas-mostenka.cz

smscr_505x287[2].png

Interaktivní malovaná mapa Přerovsko

Klikněte pro načtení mapy
prerovsko[1].jpg

Návštěvnost stránek

253242
obec Bochoř patička